ATEM Studio Converter | Blackmagic Design

4x fiber cam. Connect, rack

ATEM Studio Converter | Blackmagic Design

Vaše cena s DPH53 790 Kč
Vaše cena bez DPH44 455 Kč
Na dotazDostupnost: 

Kód
 VBMD506


ATEM Studio Converter | Blackmagic Design
ATEM Studio Converter | Blackmagic Design
ATEM Studio Converter | Blackmagic Design
ATEM Studio Converter | Blackmagic Design
ATEM Studio Converter | Blackmagic Design
ATEM Studio Converter | Blackmagic Design

Popis zbožíFotoKe staženíDotazy a komentáře

ATEM Studio Converter - 4x optický fiber vstup/výstup, rack

4-násobný převodník v rackovém provedení slouží pro připojení kamer přes optické rozhraní na větší vzdálenosti. Je vhodným protikusem ATEM Camera Converterů na straně režie. Umístěn na obou koncích lze použít i jako nezávislý 4-násobný obousměrný převodník SDI-optika na SDI nebo HDMI-optika-SDI.

Základní vlastnosti:

  • připojení na vzdálenost až 35 km
  • 4x optický Fiber vstup/výstup  (LC konektory)
  • 4x SDI výstup (BNC)
  • 4x stereo analog audio výstup (symetrický XLR pár)
  • RCA L/R analog audio výstup
  • 4x AES/EBU Audio výstup
  • AES/EBU vstup pro mikrofon (talkback)
  • XLR symetrický mikrofonní vstup
  • jack nesymetrický mikrofonní vstup
  • výstup na sluchátka
  • AES/EBU Talkback Loop - mikrofon in/out, sluchátka in/out
  • tally
  • tlačítko ovládání regulace hlasitosti
  • výběrová tlačítka
  • PGM Audio tlačítko
  • Mute tlačítko
  • ext. napájení 12-31V
  • mini USB 2.0 - pro update firmware
  • rackové provedení, výška 1U
  • možnost kaskádování více jednotek

 







 



Příslušenství a související zboží k ATEM Studio Converter | Blackmagic Design

FieldCast c0200 | FIELDCAST
FieldCast c0200 | FIELDCAST
Optický kabel dvouvláknový, single mode, ultra light, 200m, na cívce
19 690 Kč
Cena s DPH

FieldCast c1100 | FIELDCAST
FieldCast c1100 | FIELDCAST
Optický kabel dvouvláknový, single mode, military, 100m, na cívce
19 890 Kč
Cena s DPH

FieldCast c1200 | FIELDCAST
FieldCast c1200 | FIELDCAST
Optický kabel dvouvláknový, single mode, military, 200m, na cívce
35 990 Kč
Cena s DPH

FiberBrik Panel | FIELDCAST
FiberBrik Panel | FIELDCAST
1U panel pro opt.kabel FieldCast a Blackmagic Design Studio Camera con
12 390 Kč
Cena s DPH

FieldCast c9000 | FIELDCAST
FieldCast c9000 | FIELDCAST
Redukce LC panelová, dvouvlákno, single mode
2 890 Kč
Cena s DPH

FieldCast c0100 | FIELDCAST
FieldCast c0100 | FIELDCAST
Optický kabel dvouvláknový, single mode, ultra light, 100m, na cívce
13 090 Kč
Cena s DPH

Adapter - 3G BD SFP Optical Module | Blackmagic Design
Adapter - 3G BD SFP Optical Module | Blackmagic Design
3G optický modul (SD a HD) pro Studio Cameru a Talkback Converter 4K
3 190 Kč
Cena s DPH

ATEM Camera Converter | Blackmagic Design
ATEM Camera Converter | Blackmagic Design
SDI/HDMI,Icom,Tly,aud.to fiber
15 990 Kč
Cena s DPH

ATEM Talkback Converter 4K | Blackmagic Design
ATEM Talkback Converter 4K | Blackmagic Design
8x kanálový interkom, 12G SDI fiber in/out, rack
67 490 Kč
Cena s DPH

Blackmagic Studio Camera HD 2 | Blackmagic Design
Blackmagic Studio Camera HD 2 | Blackmagic Design
HD studiová kamera, MFT, SDI, 10" LCD, bez interní baterie
42 190 Kč
Cena s DPH

Blackmagic Studio Camera 4K 2 | Blackmagic Design
Blackmagic Studio Camera 4K 2 | Blackmagic Design
4K studiová kamera, MFT, SDI, 10" LCD, bez interní baterie
47 790 Kč
Cena s DPH

ATEM Television Studio HD | Blackmagic Design
ATEM Television Studio HD | Blackmagic Design
Live videorežie 4xSDI, 4xHDMI in, 2xXLR audio in, Mic in, LCD, Genlock
26 790 Kč
Cena s DPH

ATEM Television Studio Pro HD | Blackmagic Design
ATEM Television Studio Pro HD | Blackmagic Design
Live videorežie s kontrolerem, 4xSDI, 4xHDMI in, audio, LCD, Genlock
60 290 Kč
Cena s DPH