Zobrazit všechny produkty Značka FIELDCAST FiberBrik FiberBrik Adapter Two | FIELDCAST

FiberBrik Adapter Two | FIELDCAST

Přípoj. rám pro opt.kabel FieldCast a BMD Studio Camera convertor

FiberBrik Adapter Two | FIELDCAST

Vaše cena s DPH8 790 Kč
Vaše cena bez DPH7 264 Kč
Na dotazDostupnost: 

Kód
 VFCT011


FiberBrik Adapter Two | FIELDCAST
FiberBrik Adapter Two | FIELDCAST
FiberBrik Adapter Two | FIELDCAST
FiberBrik Adapter Two | FIELDCAST

Popis zbožíFotoDotazy a komentáře
FiberBrik Adapter Two - Přípojný rám pro opt.kabel FieldCast a Blackmagic Design Studio Camera

Základní vlastnosti:
• zajišťuje spolehlivé mechanické propojení opt. kabelu FieldCast k BMD Studio Camera
• FieldCast dvouvlákno single mode na LC Duplex single mode
• ultra high bandwidth, až pro 4K
• velmi robustní konstrukce ze slitiny Al s černou povrchovou úpravou
• 1/4" závit pro montáž ke stativu, na rig atd.
• destička pro uchycení k BMD Studio Camera
• nastavitelný belt clip pro uchycení za pásek nebo kapsu
• ohebný černý propojovací kabel LC Duplex
• dodáváno včetně spojovacího materiálu


Příslušenství a související zboží k FiberBrik Adapter Two | FIELDCAST

FieldCast c1100 | FIELDCAST
FieldCast c1100 | FIELDCAST
Optický kabel dvouvláknový, single mode, military, 100m, na cívce
19 890 Kč
Cena s DPH

FieldCast c1200 | FIELDCAST
FieldCast c1200 | FIELDCAST
Optický kabel dvouvláknový, single mode, military, 200m, na cívce
35 990 Kč
Cena s DPH

Blackmagic Studio Camera HD | Blackmagic Design
Blackmagic Studio Camera HD | Blackmagic Design
HD studiová kamera, MFT, SDI, 10" LCD
67 490 Kč
Cena s DPH

Blackmagic Studio Camera 4K | Blackmagic Design
Blackmagic Studio Camera 4K | Blackmagic Design
4K studiová kamera, MFT, SDI, 10" LCD
100 590 Kč
Cena s DPH

FieldCast c0200 | FIELDCAST
FieldCast c0200 | FIELDCAST
Optický kabel dvouvláknový, single mode, ultra light, 200m, na cívce
19 690 Kč
Cena s DPH

FieldCast c0100 | FIELDCAST
FieldCast c0100 | FIELDCAST
Optický kabel dvouvláknový, single mode, ultra light, 100m, na cívce
13 090 Kč
Cena s DPH